Sitemizde şuan toplam 3754 film bulunmaktadır.

League of legends Rünleri

0
( Yüksek Kalite )

En iyi çevrim içi oyunlar arasında bulunan ve listenin tepesinde yer edinen league of legends oyununu bugün sizlere anlatacağız ve sizlerde bu sayede en iyi çevrim içi strateji oyunu ile tanışmış olacaksınız. Riot Games tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen league of legends oyunu, DotA oyunu ve HoN oyunu gibi strateji savaş oyunu olması yanı sıra, bu oyunlardan daha eğlenceli olmasının en büyük nedeni ise para ile hiç bir güçlendirmeye sahip olamayacağınız ve oyun içerisinde herkesin adil olmasıdır.
league of legends

League of legends rünleri

Oyuna başladığınız zaman karakterinizi iyi belirlemelisiniz, çünkü ilerleyen dönemler de yeni karakterler almak için oyundan kazandığınız altınları burada harcamak zorunda kalacağınız için, oyun içerisinde sizlere yardımcı olacak büyüler, rünler ve kabiliyetler alamayacaksınız. Bunun için karakterinizi bir kere belirlemek ve bu karakter ile oyunu oynamak için en iyi league of legends sitesi olan www.bronze5.net sitesine girerek, en beğendiğiniz karakteri seçebilir ve daha sonra oyuna bu karakter ile devam edebilirsiniz. League of legends oyunu arada ki adaletsizliği kaldırmak için yapmış olduğu en iyi uygulamalardan biri ise, sizlerin acemiliklerinden yararlanarak, oyundan altın ve itibar kazanmaya çalışan diğer oyuncular ile sizleri oynatmaması. Yani siz beşinci levelde iseniz, rakibiniz de sizlere yakın bir levelde sizinle oynuyor. Ayrıca botlar ile oynayacağınız oyunda, hiç kuşkusuz en iyi oyun biçimi çevrim içi olarak oluşturduğunuz takımla oynamak ve turnuvalara katılıp ödüller kazanmaktır.

League of legends büyüleri

Sizler de league of legends oyunlarında ki turnuvalara ve liglere katılıp, şampiyon olmak istiyorsanız eğer, son levele kadar normal oynamalı ve bu levelden sonra bir takıma dahil olarak, lol turnuvaları katılımlarınızı gerçekleştirmelisiniz. En iyi çevrim içi oyun olan league of legends oyununda hiç bir ücret ödemeden oyun oynamak bir çok kişi için oldukça eğlenceli olurken, bir çok kişi içinde tüm herkesin eşit olması ve stratejisine göre savaşları kazanması önemli bir detay oluyor. Sizler de bu oyunu oynayarak yeni insanlarla tanışabilir ve oyuna bağımlı olabilirsiniz.

308
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
League of legends Rünleri

Tür: Genel

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

 reis izle